DJP-SAFETY to firma doradcza i szkoleniowa działająca w obszarze szeroko pojętego bezpieczeństwa procesu pracy, a więc bezpieczeństwa pracowników, bezpieczeństwa użytkowanych obiektów oraz ochrony danych osobowych. Zadania realizujemy poprzez kompleksową obsługę w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Ochrony Przeciwpożarowej, Ochrony Środowiska oraz Ochrony Danych Osobowych.

Zakres działalności to szereg firm objętych kompleksową obsługą lub jednorazowymi zleceniami z  zarówno liczących kilku, kilkunastu pracowników jak liczących po kilkaset osób. Swoją działalnością obejmujemy teren całej Polski.

Początki firmy to 2001 rok gdzie zakres usług obejmował tylko bhp i ochronę środowiska. Następnie zbierając doświadczenie zakres usług zostaje poszerzony o ochronę przeciwpożarową oraz ochronę danych osobowych. W tym czasie firma przechodzi zmianę nazwy na obecną od 2018r DJP-SAFETY.

W naszej pracy cenimy najwyższą jakość na każdym etapie prowadzonych przez nas prac, przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych Klientów co przekłada się na korzyści dla Partnerów Biznesowych.

Posiadamy status instytucji szkoleniowej – nr ew. 2.18/00119/2018.